Fibra optica de Identificare cu Patru Adaptoare egal cu JDSU de Identificare Fibra optica de Identificare cu Patru Adaptoare egal cu JDSU de Identificare Fibra optica de Identificare cu Patru Adaptoare egal cu JDSU de Identificare Fibra optica de Identificare cu Patru Adaptoare egal cu JDSU de Identificare Fibra optica de Identificare cu Patru Adaptoare egal cu JDSU de Identificare Fibra optica de Identificare cu Patru Adaptoare egal cu JDSU de Identificare

Fibra optica de Identificare cu Patru Adaptoare egal cu JDSU de Identificare

659.00lei 428.35lei
In stoc
i17245

Element De Lungime: 1m
Origine: NC(de Origine)
Dimensiune: 33X32X21
Certificare: CE
Tip Conector: SC/UPC
Tip De Fibre: Modul Single
Nume De Brand: AUA
Numărul De Model: Fibra Optica De Identificare

  • Produse Recomandate

    Bine ati venit la magazinul nostru, mai multe reduceri vă rugăm să nu ezitați să contactați +86 15951880639 (WhatsApp)

    Caracteristici:

    * Indica semnalul direcții și putere în fibre

    * Indica semnal de prezența sau absența(Live sau dark fiber)

    * Eficient identifică direcția de circulație și ton de frecvență (270Hz, 1KHz, 2KHz) cu avertizare sonoră

    * Afișează relativă de alimentare de bază

    * Nu este nevoie să înlocuiți adaptorul

    * Putere mai mică indicație

    * Construi în VFL funcție

    Caietul de sarcini :

    Identificate Interval de lungimi de Undă 750nm-1700nm Pierdere de Inserție 1.0 dB Tip de Fibre <3mm Fibra de Identificat Tipul de Semnal 270Hz/1KHz/2KHz Tip Display LED de Tip Detector 1mm InGaAs de detectare Minim de putere -35dBm(1550nm)

    -30dBm(1310nm) Baterii Alcaline 2*AA Baterii de Viață a Bateriei >60H Temperatura de Operare 0~+50℃ Temperatura de Depozitare -20~+60℃ Greutate 150g Dimensiunea 230*43*48mm alte Funcții

    Măsurarea puterii funcția de Auto-off

    Caietul de sarcini:

    Tip

    Identificate Interval De Lungimi De Undă

    800-1700 nm

    Identificați Tipul De Semnal

    CW, 270Hz±5%,1 khz±5%,2kHz±5%

    Detector De Tip

    Ø1mm InGaAs 2 buc

    Tip adaptor Suport Universal pentru φ0.25(Fibre Goale),φ0.9,φ2.0,φ3.0 Cablu Suport Universal pentru φ0.25(Fibre Goale),φ0.9,φ2.0,φ3.0 Cablu

    Direcția De Semnal

    Stânga și Dreapta CONDUS

    Singe Direcția Gama De Testare

    (dBm, CW/0.9 mm fibre goale)

    -40~10(1310nm)

    -40~10(1550nm)

    Puterea Semnalului De Test

    (dBm, CW/0.9 mm fibre goale)

    -40~+10

    Semnal De Afișare Frecvență (Hz)

    270, 1k, 2k

    Frecvența Gama De Testare

    (mc, Valoare Medie)

    Ø0.9, Ø2.0, Ø3.0

    -30~0 (270Hz,1KHz)

    -25~0 (2KHz)

    Ø0.25

    -25~0 (1KHz,2KHz)

    -20~0 (2KHz)

    Pierdere de inserție(dB, Valoare Tipică)

    0.8 (1310nm)

    2.5 (1550nm)

    Baterii Alcaline(V)

    9

    Temperatura De Operare(°C)

    -10-+60

    Temperatura De Depozitare(°C)

    -25-+70

    Dimensiune (mm)

    195X10X8

    Greutate (g)

    235g

    Etichete: tăietorul de fibră optică, viavi, FIBRE, oamenii egalizator, fibra optica, oamenii optica, 3m fibra optica de identificare, ursuz, otdr tester, spectrometru spectrofotometru.

  • Recenzii (2)

    • Ninosflikin

      td ok

    • Sorokun53

      продавец заказ не отправил ...

    Scrie o recenzie

Produse similare